O nas

Naprawiamy felgi aluminiowe do samochodów i motocykli. Spawamy aluminium.

Pasja i profesjonalizm

od 1990 roku

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ nie ma dwóch takich samych uszkodzeń i dwóch takich samych klientów.

Każdy, kto chce poprawić wygląd swoich zmęczonych felg aluminiowych, lub naprawić uszkodzoną obręcz otrzyma u nas profesjonalne wsparcie.

Jesteśmy określani jako warsztat ostatniej szansy. Jeśli Alu-Pol nie naprawi, to raczej nikt się tego nie powinien podejmować.

Nasza historia

ALU-POL to firma  z tradycjami, która profesjonalnie zajmie się naprawą i regeneracją twoich felg. Oferujemy naszym klientom wszelkie usługi zwiazane z felgami aluminiowymi, jak i stalowymi.

Na początku większość felg stanowiły obręcze stalowe w niewielkich rozmiarach. Rozwój branży motoryzacyjnej zmienil się przez ostatnie kilkanaście lat tak bardzo, że teraz większość felg które naprawiamy to lekkie stopy aluminium o wiekszych rozmiarach, nawet do 22 Cali.

Po tych wielu latach pracy i doświadczeń, potrafimy poradzić sobie z naprawą felg, które według niektórych nadają się do wyzłomowania. Oczywiście robimy to tylko wtedy gdy nie zagraża to bezpieczeństwu  użytkowania. 

Obecnie nasza firma  oferuje usługi na wysokim poziomie, z dbałością o detale i zadowlenie każdego klienta

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie klientom radości i satysfakcji z jazdy ich ulubionymi pojazdami, dzięki korzystaniu z felg aluminiowych naprawianych w naszej firmie.

Świadczymy usługi profesjonalnie, z dbałością o bezpieczeństwo użytkowania naprawianych i udoskonalanych elementów.

Skontaktuj się z nami

Możesz w łatwy sposób przesłać do nas zapytanie za pomocą poniższego formularza.

13 + 3 =

W przypadku niepowodzenia przesłania za pierwszym razem, prosimy spróbować ponownie lub wysłać wiadomość e-mail. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, ale mamy sygnały, że zdarzają się problemy i czasem trzeba spróbować wysłać formularz nawet trzy razy.

Adres

Alu-Pol

Bydgoszcz, ul. Podleśna 55

Zadzwoń

pn-pt. 8.00 – 16.30
tel. 52-371-27-20
tel. 885 301 073

Napisz e-mail

info@alu-pol-felgi.pl